День вишиванки 2018!

День вишиванки 2018!

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і  підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає внезапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали на наших землях.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде народне свято, покликане сприянню єдності  і культурного відродження усього багатонаціонального українського народу. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку.  

Студенти, учні та працівники коледжу долучилися до цього свята, продемонструвавши свою національну та громадянську позицію. Фотосесія, яка відбулася на подвір’ї Технічного коледжу та на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування, створила піднесений настрій та святкову атмосферу.

 

Голова циклової комісії класних керівників груп

 підготовки молодших спеціалістів О.М.Зелінськаназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки