День вишиванки

18-го травня – Всеукраїнський день вишиванки 2017. Це свято покликане зберегти  споконвічні народні традиції  і об’єднати українців навколо спільного символу – вишиванки. Вишиванка – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості, оберіг, одяг сили!

Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незалежні духом, на своїй Богом даній землі, готові захищати свою країну, культуру та історію. До цього свята долучилися студентський, учнівський та педагогічний колективи Технічного коледжу НУВГП.      Дрес-кодом дня була  вишиванка і навчальний заклад розквітнув різнобарвними візерунками  вишиванок.

Розпочався цей святковий день з колективного фото на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування, а також у стінах рідного коледжу. Делегація взяла участь у загальноміській ході у вишиванках від Покровського Собору до Майдану Незалежності.

Усі були піднесені та усміхнені, виразили свою національну та громадянську  позицію, культурну освіченість та духовну свідомість, любов до України.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку