День вишиванки

День вишиванки

18-го травня – Всеукраїнський день вишиванки 2017. Це свято покликане зберегти  споконвічні народні традиції  і об’єднати українців навколо спільного символу – вишиванки. Вишиванка – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості, оберіг, одяг сили!

         Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незалежні духом, на своїй Богом даній землі, готові захищати свою країну, культуру та історію. До цього свята долучилися студентський, учнівський та педагогічний колективи Технічного коледжу НУВГП.      Дрес-кодом дня була  вишиванка і навчальний заклад розквітнув різнобарвними візерунками  вишиванок.

         Розпочався цей святковий день з колективного фото на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування, а також у стінах рідного коледжу. Делегація взяла участь у загальноміській ході у вишиванках від Покровського Собору до Майдану Незалежності.

         Усі були піднесені та усміхнені, виразили свою національну та громадянську  позицію, культурну освіченість та духовну свідомість, любов до України.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки