6-8 квітня в Українському домі відбулися XXХІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2017"

6-8 квітня в Українському домі відбулися XXХІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2017"

6-8 квітня в Українському домі відбулися XXХІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2017" та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Організаторами заходів були: Товариство «Знання України» за підтримки та за участі Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України. Метою виставки була презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів та «круглих столів» з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі освіти.

Про надзвичайно важливу роль таких заходів для інтеграції освіти України в європейський і світовий освітній простір говорили високі гості, що завітали на відкриття: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, в. о. директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Володимир Ткаченко.

Подія традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Це найбільша виставка за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні і за 3 дні її відвідують близько 8000 людей.На виставці представлено близько 70 вищих навчальних закладів з Австрії, Великобританії, Естонії, Іспанії, Кіпру, Латвії, Литви, Малайзії, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, України та Чехії. Технічний коледж до Києва їздили представляти координатор студентсько-учнівського парламенту Вовкодав Дмитро Олександрович та голова Студентсько-учнівського парламенту Остапчук Вадим Валентинович.

Програма виставки включала в себе також конкурс презентацій в 13 номінаціях, в одній з яких брав участь Технічний коледж НУВГП. За підсумками конкурсу були вручені дипломи та медалі. В день урочистого відкриття виставки 6 квітня 2017 року Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування був нагороджений:

  • Золотою медаллю у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі »;
  • Дипломом у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі»;

В рамках виставки видано офіційний каталог «Освіта та кар’єра», де розміщена інформація про Технічний коледж НУВГП.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки