25 квітня у Технічному коледжі відбувся фестиваль «Студентська весна»!

25 квітня у Технічному коледжі відбувся фестиваль «Студентська весна»!

25 квітня у Технічному коледжі відбувся фестиваль, який об'єднує студентство у єдиному пориві творчості, активності та відповідальності за своє майбутнє – фестиваль «Студентська весна»! Цього року - під гаслом «Десь колись навесні..». На початку концертної програми був представлений короткий фільм про діяльність студентів нашого коледжу, про обладнання та об’єкти навчання усіх спеціальностей.

Минулого року ми перемогли серед учасників даного фестивалю і отримали дорогоцінний подарунок – це культурний обмін між студентами Люблінської політехніки. Весело, цікаво, надихаюче ми провели понад 5 днів з студентами Польщі. Нам сподобалось і цього року ми приклали чимало зусиль для повторної перемоги!

Розпочавши захід вокально-хореографічою композицією, переповнений зал у нетерпінні чекав на наступні номери. Були представлені вокальні ансамблі та дуети, вокально-інструментальні композиції, прочитані вірші відомих українських поетів – Ліни Костенко та Т. Г. Шевченка, а також талановиті студенти представляли східні танці, хореографічний номер оригінального жанру «Козацькі шаблі» та бальні танці. Ну і не обійшлося без гумору – КВК команда «Хто там» як завжди в тренді!

Щороку ми чекаємо на це свято з нетерпінням, місяцями готуємось, непокладаючи сил, адже студентські роки – це найвеселіші, найцікавіші, найприємніші спогади! назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки