19 травня 2018 року відбулася виставка-ярмарок робітничих професій

19 травня 2018 року в Парку молоді (м. Рівне, вул. Замкова, 34) з ініціативи управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулася виставка-ярмарок робітничих професій, в якій взяли участь заклади професійної (професійно-технічної освіти) Рівненської області, серед яких представив свої експонати Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування.

Метою заходу є: популяризація робітничих професій; усвідомлення молоддю своєї відповідальності за вибір професії; виявлення та підтримка обдарованої, талановитої молоді; залучення учнівської молоді до художньо-естетичної діяльності; узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з молодіжними  художніми колективами та виконавцями; визначення кращих навчальних закладів виставки-ярмарку.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку