Привітання президента НУВГП, народного депутата України Миколи Петровича Сороки з Днем працівників освіти

Шановні викладачі, науковці та співробітники Національного університету водного господарства та природокористування

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток нашого закладу, формуєте нове покоління наших студентів, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Разом з Вами, дорогі освітяни, ми розпочали перетворення Національного університету водного господарства та природокористування в сучасний дослідницький університет європейського рівня. І я впевнений, яким би тернистим не був цей шлях, з Божою волею досягнемо своєї мети.

Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Президент НУВГП, народний депутат України
Микола Петрович Сорока