Рівненський економіко-технологічний коледж

м.Рівне, вул. Литовська, 53

 Приймальня:  (0362) 62 04 80

e-mail: retk@nuwm.edu.ua

 ЖИТТЯ - НЕ ТІЛЬКИ БУДНІ!

Директор РЕТК
Віктор Дем'янюк!

Шановні випускники, дорогі батьки, колеги!
Дозвольте привітати Вас від імені керівництва, працівників та викладацького складу Рівненського економіко-технологічного коледжу з успішним завершенням нашого закладу.
Сьогодні освіта – це могутній чинник, що сприяє розвитку духовної культури  українського народу.  І диплом коледжу, який кожен із Вас сьогодні отримає – це квиток, що дає шанс обирати самостійно Ваше майбутнє.
Ми дякуємо кожному з Вас, дорогі студенти, за ті миттєвості, що ми їх прожили разом в стінах Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП. Ми дякуємо Вашим батькам за довіру, адже саме дякуючи їх і вашому вибору – ми були разом протягом останніх років.
Кожен із Вас особистість, і ми намагались знайти спільну мову і  дати кожному можливість реалізуватись. Сподіваюсь знання, вміння та навички, набуті у РЕТК – стануть для Вас в нагоді у подальшому навчанні чи праці.
Знайте, двері Рівненського економіко-технологічного коледжу, завжди відчинені для Вас! Тут Вам завжди раді! Тепло і затишок нашого коледжу, Вашої Альма-матер, завжди оберігають Вас і порадять при потребі. В добру путь Вам, дорогі випускники і до нових зустрічей.

 З повагою

 Директор РЕТК НУВГП

Віктор Дем’янюк

 

RETK Ми в соцмережа

 Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці