Рівненський економіко-технологічний коледж

м.Рівне, вул. Литовська, 53

 Приймальня:  (0362) 62 04 80

e-mail: retk@nuwm.edu.ua

 ЖИТТЯ - НЕ ТІЛЬКИ БУДНІ!

Директор РЕТК
Віктор Дем'янюк!

 

Шановні колеги, студентство та працівники Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП!

Весна дарує світові найбільше чудо – чудо відродження. Природа оживає, оживають і нові сподівання в людських серцях, душі окрилюються новими мріями, а зроблене й досягнуте стає особливо цінним. Весна – це пора очищення, пора духовної підготовки до найбільшої Божої благодаті – світлого Христового Воскресіння.

Кожен християнин має пройти цей шлях очікування в мирі, гармонії зі світом, молитвою дякуючи Творцеві за всі труднощі й перепони, які вдалося подолати, за всі щасливі миті, які вдалося розділити з рідними та близькими.

Нині наша країна, як ніколи, потребує щирої молитви, Божого захисту, мудрості й любові наших сердець. Радість небесного Воскресіння – це насамперед краса земних справ, висота помислів і щирість почуттів.Радість небесного Воскресіння – це можливість подолати власну гріховність, вилучити з душ усе нице, дріб’язкове, мізерне. Радість небесного Воскресіння – це Божа іскра у великому й малому серці.

Зустріньмо Великдень з вірою в те, що Любов завжди переможе темряву, у душі, в оселі, у державі. Сподіваймося на силу власної віри, пам’ятаймо про найбільший дар – дар Надії.

Щиро вітаю всіх нас, викладачів та студентів, працівників і батьків - зі святом Великодня!

Весна прийшла в наші оселі, весна вчить нас бачити високе навіть у буденному. Нехай кожен – від найменшого до найдосвідченішого – відчує теплий подих квітневого вітру, помилується першими несміливими листочками, прислухається, як бродить під корою дерев свіжий сік нового життя. Плекаймо це життя, бережімо його, даруймо ніжність і турботу своїм родинам, творімо добро на землі. Нехай сила Воскресіння Господнього допоможе нам пережити всі негаразди, забути образи, зрозуміти просту істину: справжнє щастя – це дарувати щастя.

Христос воскрес!

Директор РЕТК НУВГП                                             В. Дем’янюк

 

RETK Ми в соцмережа

 Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці