Рівненський економіко-технологічний коледж

м.Рівне, вул. Литовська, 53

 Приймальня:  (0362) 62 04 80

e-mail: retk@nuwm.edu.ua

 ЖИТТЯ - НЕ ТІЛЬКИ БУДНІ!

Директор РЕТК
Віктор Дем'янюк!Шановні викладачі, співробітники та студенти!

        Від щирого серця вітаю всіх із найсвітлішими й найулюбленішими зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які у нашій уяві завжди асоціюються з благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями людей на краще майбуття.

         Рік, що минає, був непростим для України, коледжк, для кожного з нас. Водночас і надзвичайно вдалим. Нам довелося працювати у складні часи: військової агресії на сході України, анексії Криму, економічних та політичних труднощів. Однак навіть за таких умов Рівненський економіко-технологічний коледж продовжує розвиватися, йти шляхом подальшої розбудови та інновацій.

           В Україні триває процес послідовного проведення й поглиблення кардинальних й доленосних реформ в усіх сферах життя. У 2016 році відбулися суттєві зміни у галузі освіти і науки, прийнято важливі документи у сфері освітньої діяльності, які заклали фундамент реформ підготовки висококваліфікованих кадрів, певною мірою зазнали перетворень усталені підходи до вирішення питань діяльності вищої школи. Основним серед цих документів є Закон України «Про вищу освіту». Відповідно, перед нашим коледжем постали довгострокові та конкретні завдання. Попереду велика спільна праця, спрямована на досягнення нових, більш високих рубежів.

         Нехай ці зимові свята принесуть усім мир, злагоду і достаток, увійдуть до вашої оселі добром і радістю, надихнуть на нові вагомі здобутки! Бажаю усім вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги і успіхів у роботі.

         А головне – миру і процвітання нашій рідній Україні!

         З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

        З повагою                                                                                                                                             Директор РЕТК НУВГП
                                                                        Віктор Дем'янюк

 

RETK Ми в соцмережа

 Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці