Засідання ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

Відповідно до плану роботи ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області на 2013-2014 навчальний рік, 06 листопада 2013 року на базі Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП відбулось засідання ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а., в якому брали участь головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації, керівники вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та спеціаліст Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної світи.

Розпочав засідання голова ради директорів В.М.Герзель з питання  «Підсумки роботи ради директорів за 2012-2013 навчальний рік і завдання на 2013-2014 навчальний рік».

За круглим столом підведено підсумки вступної кампанії у 2013 році.

Головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації М.М.Андрєєва  інформувала всіх присутніх про зміни, які містяться у проекті Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році, критерії проведення державної атестації вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в системі загальної середньої освіти, а також про покращення роботи системи інформування щодо основних подій в освітній галузі.

Завідувач кабінетом інноваційної діяльності та науково-дослідницької роботи РОІППО Тригубець Г.Є. виступила з питання «Сучасні підходи до організації інклюзивного навчання у ВНЗ І-ІІ р.а».

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку