Pасідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а на базі Рівненського державного аграрного коледжу

25 грудня 2013 року на базі Рівненського державного аграрного коледжу відбулось засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. області. У засіданні взяли участь: заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Коржевський Петро Миколайович, головні спеціалісти відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва Майя Миколаївна та Анастасьєва Наталія Петрівна, керівники вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області, начальник служби у справах дітей м.Рівне  Міщеня Андрій Іванович, начальник Рівненського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Тучак Ярослав Дмитрович.

Начальник служби у справах дітей м.Рівне Міщеня Андрій Іванович та заступник директора  з виховної роботи Рівненського державного аграрного коледжу Талімончук Олександр Григорович поінформували присутніх про особливості, досвід та проблеми роботи з пільговим контингентом студентів вищих навчальних закладів.

Про роль Навчально-практичного центру із землевпорядкування у формуванні професійних компетенцій фахівця спеціальності «Землевпорядкування»  слухали Лагоднюка Романа Анатолійовича, завідувача Навчально-практичного центру Рівненського державного аграрного коледжу.

Новіцький Сергій Броніславович, завідувач відділення програмування Рівненського державного агарного коледжу виступив з питання «Інформаційно-методичне забезпечення самостійної роботи студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення»».

Головні спеціалісти відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва Майя Миколаївна та Анастасьєва Наталія Петрівна ознайомили присутніх із змінами до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Коржевський Петро Миколайович, заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації звернув увагу на планування роботи Ради директорів на наступний рік.

Начальник Рівненського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Тучак Ярослав Дмитрович звернувся до керівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області  з проханням активніше приймати участь у спортивних заходах.

Підсумував роботу Ради директорів за 2013 рік Герзель Віталій Михайлович, голова ради директорів, директор Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку