Обласне методичне об'єднання

21листопада у Рокитнівському медичному училищі відбулося засідання обласного методичного об’єднання завідувачів денних відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Для участі в засіданні до Рокитного приїхали педагоги, завідувачі відділень із десяти коледжів області.

З вітальним словом до гостей звернувся Лазурін О.О. – в.о. директора медичного училища. Він ознайомив присутніх зі славною історією училища, матеріальною базою, розповів про досягнення колективу на сьогоднішній день та поділився планами на майбутнє. Досвідом педагогічної та адміністративної роботи в училищі поділилася Паюк Л.В

З доповіддю, відповідно до плану роботи, виступив голова методичного об’єднання Сьома О.І. – завідувач відділення Рівненського базового медичного коледжу. У доповіді наголошувалося на ролі завідувача відділення в організації та проведенні контролю за успішністю та навчальною дисципліною студентів, організації роботи зі студентським активом, веденні документації. Обговорення доповіді пройшло у формі конструктивної бесіди. Надбаннями у роботі з присутніми поділився Гаращак П.Й. – завідувач відділення Дубенського медичного коледжу. Стаж його роботи на посаді – 30 років, а досвід роботи з молоддю – неоціненний скарб. І хоч профілі навчальних закладів різні: педагоги та автомобілісти, інженери та медичні працівники – всі проблеми, що обговорювалися, схожі, актуальні в межах не тільки області, а й держави.

Залишаючи гостинних господарів, гості подякували їм за змістовну зустріч, наголосили на доцільності проведення подібних заходів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку