День студента

14-15.11.2013 року з нагоди Дня студента відбулися урочистості у Рівненському автотранспортному коледжі.

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. Студентський парламент відчув всі моменти життя коледжу і зробив висновки, що не так просто і легко навчати і виховувати сучасне молоде покоління.

Зичимо міцного здоров’я, звершень у навчанні, благополуччя й злагоди. Ми є представниками однієї національності під назвою «студент». Тримаймо гордо це звання.