Traditionelle Frühlingsfeste in Deutschland

Традиційні весняні свята  в Німеччині.

6-го березня в рамках  декадника комісії природничо-гуманітарних дисциплін викладач німецької мови Кулаківська В.В. разом зі студентами груп Т-11 та Мп-31 провела засідання гуртка «Країнознавство» присвячене традиційним весняним святам Німеччини.

Студенти-гуртківці з використанням Power Point-презентацій  та відео-повідомлень розповідали про свято проводів зими та приходу весни Fasching (Karneval).  Карнавал є одним з найбільших і найвідоміших свят у Німеччині, який відзначається вже впродовж багатьох століть, і сьогодні існує більш 160 карнавальних товариств, які щоріч організовують традиційні карнавальні святкування. Завжди хороший привід приїхати до Німеччини – карнавал. Традиція святкування карнавалу дуже давня. Період святкування в основному припадає від початку лютого до початку березня. Дата карнавалу щорічно міняється, адже вона залежить від початку Великого посту. В період карнавалу можна побачите німців такими як ніколи – веселими, смішними, тематично одягненими в яскраві карнавальні костюми.

Під час зустрічі присутні також дізнались багато про весну та її ознаки, про інші весняні свята та традиції Німеччини (Ostern). Великдень у Німеччині вважається одним із найважливіших християнських свят поруч із Різдвом; в Німеччині воно має свої традиції та особливості, з чим і познайомились всі на засіданні гуртка.

Для створення весняної атмосфери в аудиторії лунали музичні композиції Антоніо Вівальді «Пори року. Весна» та Фридеріка Шопена «Вальс весни» з відео-презентаціями весняних пейзажів; німецьких пісень («Es ist Frühling, wieder Frühling…», «Frühlingszeit», «Alle Vögel sind schon da») та сучасних поп-виконавців (Наміка, «Lieblingsmensch»; «Die erste Träne fällt…»).