Фізичне виховання і захист вітчизни

"Основи спортивного туризму", 2012 р., методичні рекомендації та навчальний матеріалдля самостійної роботи з фізичного виховання студентів IV курсу.

"Програми підготовки з гімнастики, гирьового спорту, футболу". Для студентів I -IV курсів

Методичні рекомендації та навчальний матеріал для самостійної роботи з фізичного виховання студентів II курсу."Основи атлетизму."

Методичні рекомендації та навчальний матеріал для самостійної роботи з фізичного виховання студентів III курсу спеціальності 5.07010602. "Основи армспорту."

Конспекти лекцій з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів II курсу денної форми навчання.

Конспекти лекцій з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів III курсу денної форми навчання.

Конспекти лекцій з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів IV курсу денної форми навчання. Теми 1, 2

Презентація лекцій з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів II курсу.Тема 1. Фізична культура і спорт у системі загальнолюдських цінностей щодо забезпечення здоров'я і фахової дієздатності студентів

Презентація лекцій з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів III курсу.Тема 4. Основи атлетизму