Склад Вченої Ради

1. Мошинський Віктор Степанович – ректор університету, голова ради;
2. Сорока Валерій Степанович – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи;
3. Савіна Наталія Борисівна – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків;
4. Лагоднюк Олег Анатолійович – проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи;
5. Дмитренко Олександр Олександрович – проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи;
6.Прищепа Алла Миколаївна – директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою;
7. Валюх Андрій Миколайович – директор навчально-наукового інституту економіки, менеджменту та права;
8. Макаренко Руслан Миколайович – директор навчально-наукового інституту будівництва та архітектури;
9. Маланчук Зіновій Романович – директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти
10. Марчук Микола Миколайович – директор навчально-наукового механічного інституту;
11. Тадеєв Петро Олександрович – директор навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;
12. Турбал Юрій Васильович – директора інституту заочно-дистанційного навчання;
13. Хлапук Микола Миколайович – директор навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
14. Цимбалюк Валерій Іванович – директор навчально-наукового інституту права;
15. Давидчук Валентин Іванович – вчений секретар;
16. Погребняк Надія Дмитрівна – голова профспілки;
17. Шлапак Володимир Євгенович – голова профспілки студентів;
18. Крива Алла Василівна – директор Наукової бібліотеки;
19. Матвієнко Марія Дмитрівна – головний бухгалтер;
20. Бабич Євген Михайлович – завідувач кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд;
21. Дворкін Леонід Йосипович – завідувач кафедри технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів;
22. Михайлишин Ольга Леонідівна – завідувач кафедри архітектури та середовищного дизайну;
23. Клименко Микола Олександрович – завідувач кафедри екології;
24. Трач Володимир Мирославович – завідувач кафедри опору матеріалів та будівельної механіки;
25. Филипчук Віктор Леонідович – завідувач кафедри охорони праці;
26. Сондак Василь Володимирович – завідувач кафедри водних біоресурсів;
27. Янчук Руслан Миколайович – завідувач кафедри геодезії та картографії;
28. Коротун Сергій Ігорович – завідувач кафедри туризму;
29.Григус Ігор Михайлович – завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації;
30. Рокочинський Анатолій Миколайович – завідувач кафедри природо–облаштування та гідромеліорацій;
31. Рябенко Олександр Антонович – завідувач кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин;
32. Мельничук Віктор Григорович – завідувач кафедри інженерної геології та гідрогеології;
33. Герасімов Євгеній Генріхович – доцент кафедри водогосподарського будівництва та експлуатації гідромеліоративних систем;
34. Кравець Святослав Володимирович – завідувач кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин та обладнання;
35. Нікітін Валерій Георгійович – доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин та обладнання;
36. Слюсарчук Василь Юхимович – професор кафедри вищої математики;
37. Древецький Володимир Володимирович – завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
38. Круліковський Борис Борисович – завідувач кафедри обчислювальної математики;
39. Мартинюк Петро Миколайович – завідувач кафедри прикладної математики;
40. Кожушко Леонід Федорович – завідувач кафедри менеджменту;
41. Безтелесна Людмила Іванівна – завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва;
42. Кушнір Ніна Борисівна – завідувач кафедри економіки підприємства;
43. Сазонець Ігор Леонідович – завідувач кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності;
44. Грицюк Петро Михайлович – завідувач кафедри економічної кібернетики;
45. Марчук Микола Миколайович – начальник планово-фінансового відділу;
46. Наконечна Ольга Павлівна – завідувач кафедри філософії;
47. Тадеєва Марія Іванівна – завідувач кафедри іноземних мов;
48. Зубрицький Богдан Дмитрович – завідувач кафедри фізичного виховання;
49. Алексєйчук Андрій Петрович – директор Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП;
50. Марунич Олександр Петрович – директор Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП;
51. Гончар Володимир Миколайович – директор навчально-наукового Надслучанського лісотехнічного інституту;
52. Гончар Микола Володимирович – директор Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП;
53. Дем'янюк Віктор Володимирович – директор Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП;
54. Яцков Микола Васильович – директор Технічного коледжу НУВГП;
55. Балаушко Марія Олександрівну, студентка 2 курсу ННІЕМ;
56. Власюк Роман Григорович, студент 5 курсу ННІЕМ;
57. Лисачок Алла Василівна, студентка 5 курсу ННІЕМ;
58. Смаглюк Андрій Олександрович, студент 2 курсу ННІАКОТ;
59. Стрілецький Павло Ігорович, студент 3 курсу ННІБА;
60. Ярощук Вікторія В'ячеславівна, студентка 3 курсу ННІЕМ.

Інформація станом на 29.12.17



Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці