Здобутки та перспективи ІТ науковці обговорили у «Водному»

В університеті  відбулась ІІI Всеукраїнська науково-практична  конференція «Комп’ютерне моделювання та програмне забезпечення інформаційних систем і технологій» , присвячена  пам’яті професора, доктора технічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України Л.А. Синицького.

Відкрила конференцію  вітальною промовою   проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна.

В пленарному засіданні взяли участь та виступили з доповідями професори, академіки  Міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки  О.І. Дохов, Т.І. Бардила, В.М. Заяць, академік АІН А.Я. Бомба,  професори, доценти та викладачі з Львівського національного університету ім. І.Я. Франка, Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка, Університету технологічно-природничого (UTP, Польща) та НУВГП.

Так, про особливості розроблення та експлуатації інформаційних технологій в НУВГП ( а це  цифровий репозиторій, Вікіситет, додаток «Мій університет», електронний журнал, документообіг, журнал, деканат, корпоративна пошта, магазин «Комора», сервіс надання електронних послуг (питання-відповіді)) розповів проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк.

Завершилося пленарне засідання доповіддю, присвяченою  пам’яті Л.А.Синицького, з якою виступив  кандидат фізико-математичних наук ЛНУ В.В. Фурман.

Наступним етапом роботи  конференції стали секційні засідання, де учасники розглянули  та обговорили питання, пов’язані з розвитком науки, освіти, електрорадіотехніки, економіки, екології та інформаційних технологій за галузями знань.

Підсумком робочої зустрічі став круглий стіл.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,