XXV Універсіада з армрестлінгу

4 квітня, в спортивному корпусі НУВГП, у великому залі, відбулися змагання з армрестлінгу в залік ХХV Універсіади НУВГП. В змаганнях взяли участь команди восьми інститутів, в загальній кількості 43 учасники. Змагання були особисто-командні. Проводились у шести вагових категоріях, на праву та ліву руку: 60 кг, 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, +80 кг.

У командному заліку точилася цікава та жорстка боротьба. Дві команди набрали однакову кількість очок (90) і перемога визначалась по кількості перших місць у вагових категоріях.

Таким чином, 1 місце посіла команда ННМІ (5 перших місць), 2 місце - команда ННІБА (4 перших місця). 3 місце, із загальною кількістю 62 очка, зайняла команда ННІЕМ. 4 місце виборов ННІКІТІ, 5 місце - ННІОЗ, 6 місце, програвши лише 1 очко 5 місцю посіла команда ННІЕАВГ, 7 місце зайняв ННІП, 8 місце - ННІАЗ.

В особистому заліку, в категорії 60 кг, на ліву та праву руку, переможцем став Володимирець Павло (ННМІ, 1 курс). 2 місце посів Вальчинський Артем (ННІБА, 1 курс). 3 місце здобув Пархомчук Володимир ( ННІЕАВГ, 1 курс).

У категорії 65 кг, на ліву та праву руку, перемогу одержав Полюхович Богдан (ННІЕМ, 2 курс). 2 місце посів Зиль Іван (ННІБА, 2 курс). 3 місце зайняв Орлов Владислав (ННІБА, 1 курс).

У категорії 70 кг (ліва рука) 1 місце виборов Полюхович Дмитро (ННІБА, 2 курс). 2 місце посів Мурсалієв Богдан (ННМІ, 1 курс). З місце зайняв Пукало Іван (ННІЕМ, 1 курс).

У цій же категорії на праву руку переможцем став студент 2 курсу, механічного інституту, Новак Роман. 2 місце здобув Мінчук Олександр (ННІБА, 1 курс). 3 місце зайняв Шахно Тарас (ННІОЗ, 1 курс).

У категорії 75 кг, на ліву руку, 1 місце посів Пархомчук Віталій (ННІКІТІ, 2 курс). 2 місце здобув Мирончук Владислав (ННМІ, 2 курс). 3 місце зайняв Онищук Захар (ННІКІТІ, 1 курс). У цій же категорії на праву руку перемогу здобув Полюхович Дмитро (ННІБА, 2 курс). 2 місце дісталося Мирончуку Владиславу (ННМІ, 2 курс). 3 місце здобув Пархомчук Віталій (ННІКІТІ, 2 курс).

Переможцем категорії 80 кг, на ліву та праву руку, став Федорчук Роман (ННМІ, 4 курс). 2 місце на ліву руку (80 кг) посів Новак Роман (ННМІ, 2 курс). 3 місце зайняв Лесик Ілля (ННІБА, 2 курс). 2 місце у категорії 80 кг здобув Шульга Максим (ННІЕМ, 2 курс). 3 місце зайняв Гладинюк Владислав (ННМІ, 1 курс).

У категорії 80+ кг 1 місце, на праву та ліву руку, здобув Панасюк Денис (ННІБА, 2 курс). 2 місце, теж на праву і ліву руку, посів Шендецький Артем (ННІЕМ, 1 курс). 3 місце на ліву руку (80+ кг) зайняв Тимчук Артем (ННІБА, 2 курс), а на праву руку, у цій же категорії, 3 місце здобув Бегаль Ілля (ННІКІТІ, 3 курс).

Три наших студенти (Полюхович Богдан, Полюхович Дмитро та Шендецький Артем) будуть також пробувати свої сили на чемпіонаті Європи 2-12 травня в Братиславі (Словаччина).

Бажаємо нашим спортсменам в подальшому ще більше перемог.