Виклики сучасного обліку та фінансів

3-4 червня 2019 року студентка 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Національного університету водного господарства та природокористування Марія Браценюк взяла участь у VII Міжнародній науковій конференції студентів і аспірантів «Виклики сучасного обліку та фінансів», яка відбулася в Університеті  Марії Кюрі-Склодовської у місті Люблін, Польща. Виступила з доповіддю на тему «Фінансова звітність малих підприємств: імплементація норм директив Європейського союзу». Керівник: завідувач, доцент кафедри обліку і аудиту Позняковська Н.М. Метою конференції, окрім обміну думками та презентації результатів дослідження, присвяченого сучасним викликам до фінансової інформації, є також обговорення напрямів розвитку фінансів та бухгалтерського обліку. На конференції були представлені роботи студентів і аспірантів польських закладів вищої освіти, Львівської політехніки та НУВГП. Програма конференції була дуже насиченою та цікавою. Після конференції була можливість прогулятись вуличками міста. Історичний і таємничий Люблін цікавий своєю багатою архітектурною спадщиною. Приваблюють красою Люблінський замок, Кафедральний собор, Краківські ворота, Коронний трибунал,  ботанічний сад та музеї. У місті розташовано багато сучасних торгових центрів, магазинів та кінотеатрів. Час перебування у Любліні сплинув непомітно. Маю надію наступного року продовжити свої наукові розробки та презентацію результатів, вже під час навчання в магістратурі НУВГП.

Марія Браценюк, студентка 4 курсу напряму підготовки "Облік і аудит"

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку