Олімпіада з іноземних мов

Підведено підсумки ІІ (університетського) туру олімпіади з англійської та німецької мов, який проводився кафедрою іноземних мов 7 лютого.

Олімпіада відбувалася в два етапи. Перший етап проводився на основі комплексного тесту з граматики, лексики, аудіювання, читання та письма. У ньому брали участь 12 студентів з англійської мови та 7 з німецької, які представляли всі інститути нашого закладу.

Найкращі учасники олімпіади були запрошені до другого етапу, на якому їм було запропоноване ситуативне творче завдання. Серед членів журі був і волонтер Корпусу миру Двейн Фан, який допоміг об’єктивно оцінити знання студентів.

Згідно з підсумковими результатами олімпіади з англійської мови перемогу здобули:

• І місце – Давидчук Антон Валентинович – Б-24;
  • ІІ місце – Михайлов Артем Олександрович – МБ-11;
  • ІІІ місце – Бондар Анастасія Володимирівна – ПУА-11.

З німецької мови переможцями стали:

• І місце – Браценюк Марія Сергіївна – ОА-21;
  • ІІ місце – Пугайко Уляна Олександрівна – Фін-51;
  • ІІІ місце – Качорець Інна Олександрівна – УПЕП-21.

Дякуємо за активну участь та щиро вітаємо переможців олімпіади! Бажаємо усім подальших успіхів!

CONGRATULATIONS TO THE WINNERS AND OUR BEST WISHES FOR ALL THE CONTESTANTS. WE BELIEVE IN ALL OF YOU.

Осіпчук Наталія Василівна,
асистент кафедри іноземних мов