Практикум з питань електронного декларування

У приміщенні зали засідань Рівненської міської ради 09.02.2017 року відбувся практикум з питань електронного декларування доходів для міських голів Рівненської області, секретарів та депутатів місцевих рад.

Перед присутніми виступив кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та юридичної журналістики Вовк Ю.Є., який був запрошений на захід в якості модератора. Юрій Євгенович ознайомив слухачів з особливостями електронного декларування доходів та вимогами чинного законодавства. Наголошувалось на відповідальності, яка наступає в разі неподання, несвоєчасного подання, подання завідомо недостовірних відомостей у декларації.

Було надано практичні поради щодо отримання ключа електронного цифрового підпису, зазначено коло суб’єктів декларування. Особливу увагу акцентовано на правилах заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. Зазначено також інформацію, яку необхідно відображати в електронних деклараціях.

Присутні виявили значну зацікавленість до проведеного заходу. В процесі спілкування доц. Вовк Ю.Є. відповів на численні запитання, які стосувались актуальних проблем електронного декларування доходів.

Кафедра міжнародного права та юридичної журналістики

Читайте також: Історична подія кафедри маркетингу НУВГП: захист перших випускників магістратури