Аншлаг у польському розмовному клубі

В університеті розпочав свою діяльність  безкоштовний польський розмовний клуб. І такого ажіотажу  не очікував ніхто. Несподіванкою  і для організаторів  зустрічі  (ГО «Простір» та НУВГП) , і для самого  викладача польської мови Гжегожа  Кубяка стала така  масова  зацікавленість уроками польської мови зі сторони рівнян. Навіть «Відкритий офіс» був неспроможним розмістити усіх бажаючих поспілкуватися польською з носієм мови. Тож мусили перебратися в актову залу.

Були тут і викладачі, і студенти «Водного», молодь Рівного… Словом, повна зала.

Говорили на різні теми, ставили запитання, вчилися писати деякі  найпоширеніші фрази польською мовою, дискутували. Адже польська мова та українська – близькоспоріднені мови індоєвропейської сім'ї. А лексика української мови відрізняється від польської лише на 30 %. Тож порозумілися.

На наступних зустрічах учасники розмовного клубу будуть не лише вчитися говорити, а й дивитимуться фільми й театральні вистави польською,  вчитимуть пісень, писатимуть.
До речі,  у зв’язку з високою зацікавленістю польською мовою  на наступні заняття потрібно буде вже реєструватися, аби поділитися на групи і підвищити ефективність занять завдяки  меншому колу учасників.

Нагадуємо, заняття відбуватимуться щовівторка та щочетверга о  18:30.

Зареєструватися можна за посиланням.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,