Гжегож Кубяк для «Трибуни студента»

Мала сьогодні приємне спілкування з Гжегожем Кубяком – талановитим польським фотографом та нашим новим викладачем польської.

У процесі спілкування виявилось, що він в Україні не вперше працює, з 1998 по 2000 рр.  працював у Рівненській гуманітарній гімназії викладачем польської. Зараз  приїхав до нас за запрошенням ректора, той свого часу ходив на його заняття. Гжегож наголошує на тому, що він любить нові виклики та йому подобається нова робота, саме тому він приїхав до нас працювати.  Слідкуючи  за нашим університетом на Фейсбуці,  дуже приємно вражений значними змінами, які відбулися, особливо йому сподобався брендбук. І як людина небайдужа, хоче приєднатися до цих змін і  частину себе присвятити університету.

Оскільки Гжегож займається фотографією, виникла ідея створити курси вивчення польської мови через фотографію і цим самим внести новинку в життя університету, адже такого раніше ще ніде не було.

«Я не чарівник і не маю чарівної палички, якою я  би міг змахнути, і всі в одну секунду вивчили польську, до цього треба прикласти сили, зусилля і наполегливо працювати, без того мову просто неможливо вивчити. Для всіх, хто вчить будь-яку мову, незалежно чи це польська, чи англійська, спілкування з носієм мови дуже важливе, оскільки він будує правильно речення, його акцент та вимова є правильною і так легше вивчати мову, але все одно необхідно працювати самостійно, бо прості зустрічі зі мною нічим не допоможуть, для того потрібно багато працювати», – зазначив Гжегож в інтерв’ю.

У зв’язку з тим, що з’явиться така новинка, як шкільний університет, наш новий працівник буде працювати з дітьми – це робота хоч і складна, але приносить йому задоволення.

Отож з нетерпінням чекаємо 31 січня, де у «Відкритому офісі» платформи взаємодій «Простір» розпочне діяти польський розмовний клуб.

Також на нас чекає і виставка робіт Гжегожа як фотохудожника. Світлини ви зможете побачити на 4 поверсі головного корпусу НУВГП, а відкриття виставки 8 лютого о 18:00.

Марія Прокопчук,
студентка 3 курсу