УЧАСТЬ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

28-30 вересня 2017 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». У програмі конференції було два пленарних засідання та 8 секційних, культурна програма та підведення підсумків.

Наш університет представляли: д.мед.н., професор Григус І.М. – член наукового комітету, керівник секції та доповідач; д.фіз.вих., доцент Нестерчук Н.Є. – керівник секції та доповідач; к.фіз.вих., доцент Ногас А.О. – доповідач; к.мед.н., доцент Майструк М.І. – доповідач; к.фіз.вих. Кубай Г.В. – доповідач та старший викладач Гірак А.М. – доповідач.

Жваве обговорення і зацікавленість викликали доповіді, з якими виступили наші науковці: Григус І.М. «Синдром професійного вигорання фізичного терапевта», Майструк М.І. «Зміни функціонального стану хворих на хронічне обструктивне захворювання легень у процесі фізичної реабілітації», Гірак А.М. «Структурно-функціональна модель школи карате-годзю-рю».

Були обговорені перспективи розвитку спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

Поверталися усі з яскравими враженнями від організації та рівня проведення конференції, обміну досвідом та перспектив наукової співпраці.

Кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації

Читайте також: Наші на конференції «Актуальні проблеми фізвиховання, спорту, фізичної реабілітації та туризму в сучасних умовах життя»