Переможці студенських наукових робіт

Завершився І тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт. Зазвичай, він є досить масштабною подією для університету, адже дозволяє студентам усіх спеціальностей представити результати проведених досліджень та позмагатися за визнання своєї роботи найкращою.

Загалом на конкурс було подано 153 студентські роботи.

У розрізі ННІ : ННІЕМ – 53; ННМІ – 27; ННІКІТІ – 10; ННІЕАВГ – 8; ННІП- 4; ННІОЗ – 21; ННІБА – 12; ННІАЗ – 18.

Під керівництвом досвідчених науковців студенти у своїх роботах намагалися представити особисте бачення вирішення певних актуальних проблем, які є важливими для сучасного суспільства, запропонувати шляхи їх вирішення.

Серед учасників конкурсу були як студенти-новачки, так і студенти-магістри, які вже мають певні наукові напрацювання за обраною тематикою. Головне, що всі вони зробили важливий крок у науковому напряму, змогли відчути свою причетність до пошуку та розгляду суттєвих питань та проблем, які повсякчас повстають у сучасному світі.

За результатами роботи конкурсних комісій ННІ було визначено кращі 52 студентські роботи, автори яких зазначені у наказі № 321 від 22.04.2024 р.

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників. Бажаємо досягати нових наукових горизонтів та не зупинятися на досягнутому.

Сектор наукової роботи студентів

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою