Опонування у Дніпровському державному медичному університеті

12 грудня 2023 року директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП Григус Ігор Михайлович брав участь у засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 08.601.088 у Дніпровському державному медичному університеті (своїй Alma mater), м. Дніпро.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.088 створена відповідно до наказу Ректора Дніпровського державного медичного університету  № 189-ОД від 26 жовтня 2023 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Шкурупій Олени Іванівни на тему: «Фізична терапія рухових розладів після ендопротезування кульшового суглобу у пацієнтів з наслідками мозкового інсульту» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Рішення Вченої ради Дніпровського державного медичного університету від 26.10.2023 р. протокол №3.

Науковий керівник: Смирнова Олена Леонідівна, к.мед.н., доцент, доцент кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології.

Голова ради:

Олійник Олександр Євгенович, д.мед.н., професор, професор кафедри травматології та ортопедії ДДМУ.

Рецензент:

Неханевич Олег Борисович, д.мед.н., професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДДМУ.

Опоненти:

Григус Ігор Михайлович, д.мед.н., проф., Національний університет водного господарства та природокористування;

Істомін Андрій Георгійович, д.мед.н., проф., Харківський національний медичний університет;

Єжова Ольга Олександрівна, д.мед.н., проф., Сумський державний університет.

На підставі відкритого голосування та прийнятого рішення спеціалізована вчена рада присудила Шкурупій Олені Іванівні  ступінь доктора філософії (PhD) з галузі знань 22 Охорона здоров’я  за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Трансляція офіційного захисту

Ігор ГРИГУС,
ННІОЗ

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою