Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради. Першим питанням порядку денного було кадрове питання. Зокрема,  присутні члени Вченої ради  підтримали клопотання   кафедр:  конституційного права та галузевих дисциплін про присвоєння вченого звання професора кафедри Міщук І.В.;

кафедри іноземних мов  – про присвоєння вченого звання доцента кафедри Голубєвій І.В.;   видачу диплома доктора філософії Турбал М.Ю.;  надали дозвіл  на проведення попередньої експертизи дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук Гарназі О.М. та  Філіпчуку С.В.; затвердили Програми неформальної освіти навчального курсу «Планування та впровадження рішень з енергоефективності та відновлюваної енергетики»; Положення: про школу лідерства, про проведення університетського конкурсу студентських наукових робіт «Наука очима молоді»  та конкурсу наукових робіт молодих науковців «Modelling in Water Engineering for Solving Current and Future Issues».

Окрім того, надали  дозвіл  на започаткування освітньої програми «Біотехнології» другого (магістерського) рівня за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» галузі знань 16 «Хімічна інженерія»; погодили  створення  філій кафедр  гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин НУВГП на базі ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ» і  гідротехнічного будівництва та гідравліки НУВГП в ПрАТ «Укргідроенерго», підтримали кандидатури  для обрання на вакантні посади членів-кореспондентів НАН України.  Також учасники засідання заслухали доповідь ректора Віктора Мошинського про звернення Вченої ради університету до органів державної влади, трудового колективу та студентської спільноти щодо реорганізації НУВГП, надали  гриф, затвердили  та рекомендували  до друку наукові видання  НУВГП.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою