Нова праця професорів Дворкіних в американському видавництві

Нова праця професорів Дворкіних в американському видавництві

В американському видавництві "Nova Science Publishers" (м. Нью-Йорк) вийшла з руку чергова праця професорів Л.Й.Дворкіна та О.Л.Дворкіна "Multi-Parametric Concrete Compositions Design" ("Багатопараметричне проектування складів бетону"). 
 
Це вже третє видання авторів в цьому американському видавництві. Попередні - підручник "Construction Materials" ("Будівельні матеріали") та "Mathematical experiments planning in concrete technology
що вийшли з друку два роки та рік тому відповідно. 

Нова  монографія розкриває результати експериментальних і теоретичних досліджень, проведених авторами з метою розробки основних теоретичних положень мультипараметричного проектування складів бетону. Запропоновано комплекс розрахункових залежностей для прогнозування властивостей бетонних сумішей і бетону, враховуючих вплив додаткових технологічних факторів.
Наведені алгоритми для розрахунку різних типів бетону. Надано приклади таких алгоритмів для конкретних виробничих умов. 

Автори є одними з провідних учених в галузі будівельного матеріалознавства і технології бетонів, відомі не лише в Україні, але і далеко за її межами. Їх роботи опубліковані в багатьох країнах. 
Дана монографія підготовлена у співаторстві із Юрієм Рибаковим, професором Аріельського технічного університету (Ізраїль).
Приклади 
алгоритмів для розрахунку різних типів бетону, що наведені в монографії, пов'язані з науковими розробками, проведеними в Національному університеті водного господарства та природокористування  та Аріельському університеті.

Монографія "Multi-Parametric Concrete Compositions Design" ґрунтується на сучасних світових теорії бетонознавства, доповнює та розвиває її. При написанні підручника враховані діючі американські вимоги нормативного, інструктивного та термінологічного характеру. 
Книга призначена для англомовних дослідників й інженерів, що спеціалізуються в галузі технології бетону, а також аспірантів і студентів.
 
Інформація про підручник на сайті видавництва "Nova Science Publishers".назад


Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку