Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Енергетика»

Вітаємо студента спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Притулу Івана Сергійовича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Енергетика»!

Конкурс проводився у Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь). На конкурс було подано 104 студентські роботи зі всієї України.

Робота Притули Івана «Математичне моделювання трифазного автономного інвертора напруги», підготовлена на кафедрі автоматизації, електротехнічних та компꞌютерно-інтегрованих технологій (науковий керівник – докт. техн. наук, професор Василець Святослав Володимирович) була відмічена дипломом III ступеня.

Притула Іван, успішно захистивши цього року бакалаврську роботу зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», здобував освіту за дуальною формою навчання завдяки партнерству НУВГП та ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА», де проявив високий рівень знань та поглибив практичні навички.

Бажаємо Притулі Івану успішного вступу до магістратури, подальших здобутків та досягнень!