Оновлено майданчик для гри в міні-футбол

Відкриття  оновленого майданчика для гри в міні-футбол  відбулося днями на території спортивного комплексу  НУВГП.

Як відмітив завідувач кафедри фізичного виховання Богдан Зубрицький, заміна штучного покриття на майданчику – перший етап співпраці в рамках угоди  між НУВГП та ТОВ «СТАНДАРТ ПАРТНЕРШІП». Зокрема, ця модернізація вартувала для інвестора 20 тис євро. До осені заплановано відкриття ще одного відкритого спортивного майданчика розміром 64*34 (за гуртожитком № 6), а згодом – критого, з опаленням, розміром  42*22 перед  їдальнею, на території студмістечка,  з можливістю трансформування у літній.

В рамках угоди,  майданчиком користуватимуться на паритетних умовах як наші студенти і викладачі, так і учні футбольної академії «Стандарт», засновником якої є Євген Донцов.

З вітальними промовами, у яких висловили  надію на подальшу плідну співпрацю,  до  присутніх звернулися  ректор НУВГП Віктор Мошинський та  інвестор Євген Донцов.

Наприкінці заходу команда професорсько-викладацького  складу   університету зіграла товариський матч із   батьками учнів футбольної академії «Стандарт».

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Наталія Пархомчук,