День відкритого університету-2020. Після пар

Продовжується серія он-лайн зустрічей з абітурієнтами та батьками. Цього разу мова піде про активне студентське життя та дозвілля.

Учасниками зустрічі були: голова Cтудентського парламенту Назар Небожинський; голова Cтудентської організації «Якість освіти» Дарія Яремчук; голова профкому ННІАЗ Андрій Панасюк та абітурієнтка Маргарита Чекеренда. Незмінні ведучі – начальник відділу зв’язків із громадськістю Віталій Прокопець та голова Cтудентської організації «NEegoist» Галина Ярмоліна.

Студенти розповіли про кожен із своїх напрямків позанавчальної активності, студентське самоврядування, зазначили усі можливості реалізації творчого потенціалу  та розвитку спортивних  і мистецьких задатків у гуртах та секціях університету. Зокрема, і Маргарита, й інші абітурієнти дізналися про народний ансамбль сучасного танцю “Ікс-Денс”, такі студентські організації як: "Літературно-театральна платформа «Година в метро», «NEegoist», «Вулиця поетів», «Rivne Debate Union», «Якість освти», «Професія та кар’єра», а також про театр естрадних мініатюр «Шатун». Також абітурієнти та їх батьки дізналися про «Хакатон» - форму спільної роботи над рішенням певної проблеми, що  об’єднує креативну молодь, науковців, ІТ-розробників, підприємців та стартапи. А ще слухачі та глядачі почули про програму національних студентських обмінів між різними ЗВО України «Плацкарт», якою займається одноіменна студентська організація НУВГП, а також про можливості участі у міжнародних обмінах. В ефірі також прозвучали ностальгічні спогади та невгамовне бажання долучитися до традиційних фестивалів «Золота осінь», «Студентська весна», «Шалантух», «Пісня буде поміж нас» та конкурсів «Міс НУВГП», «Містер НУВГП». Студенти розповіли й про туристичне життя в університеті, яке вирує  з 1964 року завдяки туристичному клубу «Азимут».

Наостанок, студентські активісти поділилися враженнями від навчання в університеті, дали поради та відповіли на найбільш актуальні питання учасників зустрічі.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю