Підсумкове засідання Ради молодих вчених НУВГП

Днями відбулося підсумкове засідання Ради молодих вчених НУВГП у цьому навчальному році. За присутності проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіної Н.Б. було заслухано результати діяльності кожного з молодих науковців за рік. Серед основних здобутків можна виділити: підготовку до участі у Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених; членство у журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області; підготовку учнів та представлення науково-дослідницьких робіт на обласному етапі Малої академії наук України;  участь у роботі Експертної ради МОН України з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених; виконання функцій відповідального виконавця по молодіжній держбюджетній темі, керівника госпрозрахункової теми; закордонне навчально-наукове стажування; організація Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки»; очна участь в міжнародних науково-практичних семінарах «Оцінка ступеня впровадження формулювань глобальних ЦСР 6, 6.1, 6.2, 6.3, 6.4, 6.5, 6.б, 13.1 в стратегічних українських документах» та «Діалог між поколіннями. Молодь щодо збереження водних ресурсів» та ін. Приємно відзначити, що Куницький Сергій Олегович, старший науковий співробітник науково-дослідної частини, навесні 2020 року був долучений до Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Маємо надію, що це дозволить нашим молодим науковцям "тримати руку на пульсі" сучасного наукового життя нашої держави, бути в тренді основних змін у науковому середовищі.

Окрім того, молодим науковцям було запропоновано заповнити Action Plan, на основі якого до початку нового навчального року буде сформований ефективний та насичений план роботи.

Ольга Осадча,
Рада молодих вчених НУВГП