Як ННІАКОТ директора обирав

Днями в навчально-науковому інституті автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  відбулися он-лайн  збори трудового колективу. Порядок денний включав наступні питання: обговорення претендентів та надання згоди на призначення кандидатури  на посаду директора ННІАКОТ, Положення про вчену раду ННІАКОТ  та подання на присвоєння почесного звання  директора ННІАКОТ П.О. Тадеєва.

На зборах були присутні  89 учасників зборів  зі 103 спискового складу.

Бюлетень включав єдиного претендента на посаду директора ННІАКОТ – завідувача кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики   – Петра Миколайовича Мартинюка.  Петро Миколайович представив  учасникам зборів звіт про свою навчально-методичну, наукову, організаційну роботу за 2016-2020 роки. Претендент також окреслив стратегічні напрямки розвитку інституту, зокрема, провів SWOT-аналіз інституту: сильні, слабкі сторони, можливості та загрози, інструменти досягнення  цілей, шляхи подолання перешкод, та презентував розвиток інституту на 5 років за участі команди.

Участь в обговоренні взяли доцент кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики Л.В. Гладун, професор цієї ж кафедри А.Я. Бомба, професор кафедри вищої математики В.Ю. Слюсарчук, директор ННІАКОТ П.О. Тадеєв, завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій В.В. Древецький  та доцент цієї ж  кафедри С.Є. Стець, завідувач кафедри  комп'ютерних технологій та економічної кібернетики П.М. Грицюк.

Свою думку щодо претендента на посаду директора озвучив і ректор університету Віктор Мошинський. Віктор Степанович також  окреслив напрямки та шляхи розвитку інституту, завдання на найближчий період.

Колектив інституту, шляхом таємного голосування, підтримав кандидатуру П.М. Мартинюка на призначення директора ННІАКОТ.

Окрім того, під час засідання колектив  ННІАКОТ затвердив Положення про вчену раду інституту, рекомендував   для подання на присвоєння звання «Заслужений працівник освіти і науки України» П.О.Тадеєва.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю