Працівники кафедри геодезії та картографії отримали нагороди

Завжди приємною і гарною новиною та подією є отримання нагород працівниками кафедри геодезії та картографії. Так і після закінчення поточного навчального року свої нагороди отримали доценти кафедри Тадєєв О.А. та Остапчук С.М.

Рішенням Президії Українського товариства геодезії та картографії (УТГК) за вагомий внесок в розвиток геодезичної освіти і науки їх було нагороджено Почесною відзнакою імені професора А.Л. Островського. Цю досить визначну нагороду на засідання кафедри 26 червня 2020 року їм за дорученням Товариства вручив член Правління УТГК, завідувач кафедри геодезії та картографії Р.М. Янчук.

Вручення нагород планувалося провести на найбільшій в Україні міжнародній щорічній конференції геодезистів «Геофорум-2020». Але в зв’язку з існуючими обмеженнями вручення відбулося в м. Рівне після закінчення навчального року.

Щиро радіємо за наших колег, які надзвичайно горді отримати таку відзнаку. Адже А.Л. Островський є Патріархом геодезичної науки для багатьох поколінь, і значна частина працівників кафедри були знайомими з ним ще за його життя.

Бажаємо нашим нагородженим колегам нових успіхів та звитяг. Будьте здоровими.

Руслан Янчук,
кафедра геодезії та картографії