Захист бакалаврських робіт за спеціальністю «Цивільна безпека»

Завершився захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів освіти першого рівня вищої освіти за спеціальністю 263 «Цивільна безпека», що навчалися за освітньо-професійною програмою  «Охорона праці».

Впродовж двох днів державна екзаменаційна комісія в режимі онлайн переглянула і заслухала захист восьми бакалаврських робіт. Тематика робіт широка і стосується організації, аналізу та поліпшенню охорони праці в різних галузях діяльності людини – на хімічному і машинобудівному підприємствах, на кондитерській фабриці, в лікарні, при експлуатації паливних котлів… І хоча члени комісії та доповідачі фізично перебували в різних місцях, віртуальна атмосфера утворилася дуже подібною до реальної: те саме хвилювання, вдалі і не дуже відповіді на запитання, жваві дискусії в перебігу захисту і при обговоренні оцінок членами комісії (до речі, обговоренні глибокому і принциповому) – все це дало можливість здобувачам максимально розкрити суть своїх напрацювань, а комісії – належно їх оцінити.

Отже, Наталія Демчук, Марія Навроцька, Вікторія Столярчук, Тетяна Тишкова, Станіслав Чач, Олександр Лопачук, Віталій Харечко та Ірина Шокрута незабаром отримають дипломи бакалаврів. Перед ними відкриті і двері магістратури. Керівники робіт  - професор В. Филипчук, доценти В. Довбенко, О. Шаталов, С. Кусковець і Т. Довбенко обговорили специфіку дистанційного керівництва, підготовки до захисту і власне захисту.

Більш глибокий аналіз дипломування і результатів захисту бакалаврських робіт буде зроблено на засіданні кафедри.

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності