Чергова перемога для НУВГП

29 травня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся підсумковий другий етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології».

В загальному підрахунку на конкурс було подано 49 студентських наукових робіт з багатьох університетів України, а також із зарубіжних університетів, зокрема: Чехії (University of South Bohemia), Словаччини (Кошицький Технічний Університет), Казахстану (Карагандинський державний індустріальний університет), Польщі (Люблінська політехніка), Грузії (Батумский навигационно-учебный университет) тощо.

Наш університет представляла Іванна Грицюк, студентка п’ятого курсу навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій, під керівництвом доктора технічних наук, професора Сафоника Андрія Петровича. За результатами участі Іванна Грицюк зайняла ІІ місце і була нагороджена Дипломом II ступеня.

Варто відмітити, що Іванна третій рік поспіль стає призером відповідних Всеукраїнських конкурсів.

Вітаємо переможницю, висловлюємо подяку науковому керівнику і бажаємо подальших звершень.

Кафедра автоматизації, електротехнічних
та комп’ютерно-інтегрованих технологій