Платформа Coursera надала НУВГП безкоштовний доступ до усіх своїх курсів

Платформа Coursera надала НУВГП  безкоштовний доступ до усіх своїх курсів

НУВГП отримав безкоштовний доступ до усіх курсів платформи Coursera з можливістю безкоштовного отримання відповідних сертифікатів. Навчатись за обраними курсами безкоштовно зможуть не лише студенти та аспіранти, але й усі бажаючі викладачі та співробітники, для яких відповідні сертифікати можуть слугувати ґрунтовною основою для підвищення кваліфікації. Записатися на обраний курс  можна до 31 липня 2020 року, а закінчити – не пізніше 30 вересня 2020 року. Для реєсрації на платформі необхідно подати контактні дані координаторам з якості ННІ НУВГП чи заповнити форму

Запити на підключення опрацьовуватимуться раз на добу.

Відповідний доступ був отриманий зусиллями професора кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики, д.т.н. Юрія Турбала. Отримано безкоштовний доступ до платформи Coursera for Campus з максимально можливою кількістю ліцензій – 5000. З відповідним проханням звернулись до Юрія Васильовича аспіранти, що навчаються за освітньою програмою «Комп’ютерні науки», гарантом якої він є. Адже в межах цієї освітньої програми завжди дбали про її якість, піклувались про те, щоб здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня мали якомога ширші можливості для формування індивідуальних траєкторій навчання, використовували усі переваги неформальної та дистанційної освіти.

Викладачі НУВГП отримують унікальну можливість суттєво покращити робочі програми своїх дисциплін, використавши  кращі світові практики, скористатись окремими уроками чи модулями дистанційних курсів з Coursera для проведення власних занять, попрацювати у якості консультанта чи т’ютора, якщо хтось із здобувачів вирішить опанувати весь дистанційний курс та отримати сертифікат. Весь онлайн-курс може бути використаний як  база для самостійної підготовки здобувачів чи виконання практичних завдань. Викладачі також самі можуть записатися на курси в рамках дисциплін, які викладають, чи обрати будь-який курс для підвищення їх кваліфікації. Зокрема, є курси, які допоможуть підвищити педагогічну майстерність:

• Learning to Teach Online

• University Teaching

• English for Teaching Purposes

• Teaching Science at University

Аспіранти та студенти зможуть (за умови отримання сертифіката) скористатись Положенням про неформальну освіту НУВГП та отримати зарахування окремих освітніх компонент вибіркового чи обов’язкового блоку навчальних планів, ознайомитись з програмою вивчення аналогічних дисциплін у провідних університетах світу.

Якщо здобувач мріяв отримати знання в іншій спеціалізації, то саме зараз це можна зробити в НУВГП завдяки доступу до Coursera!