Практична підготовка студентів-туристів під час карантину

28 травня 2020 року кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи за сприяння Туристичної агенції "Happy Way" (м. Рівне) проведено практичне заняття на тему: «Туризм під час та після карантину: як пандемія COVID-19 вплинула на туристичну галузь і змінила її».

Спікером заняття виступила Гордійчук Анастасія Олександрівна, менеджер туризму Туристичної агенції "Happy Way", модератором і організатором зустрічі – к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Конарівська Оксана Богданівна.

На занятті були присутні і брали активну участь в обговоренні гострих питань: завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, к.геогр. н., доцент Коротун Сергій Ігорович, старший викладач Яковишина Маргарита Сергіївна та студенти групи ТУР-31.

Під час практичного заняття розглянуто такі питання:

1. Вплив пандемія COVID-19 на розвиток туризму у світі та в Україні.
  2. Нові тенденції у розвитку готелів зміна правил відпочинку в найбільш популярних напрямках – Єгипет і Туреччина у зв’язку з ситуацією в світі через covid-19.
  3. Характеристика дій, які виникли в наслідок форс-мажорних обставин провідних українських туроператорів по відношенню до споживачів туристичних послуг.
  4. Виклики сьогодення для туристичних агенцій: антикризовий менеджмент.

Спікером Анастасією Гордійчук була представлена презентація «Туризм під час карантину: як пандемія вплинула на галузь і змінила її».

Практичне заняття з проблем подолання кризи і адаптації до нових умов функціонування туристичних підприємств в Україні та світі було проведено для студентів ТУР - 31 спеціальності «Туризм».

Заняття стало логічним розвитком традиції залучення фахівців-практиків до навчального процесу, що сприяє посиленню практичної спрямованості фахових дисциплін та формує навички, необхідні для подальшої успішної кар’єри фахівців у сфері туризму.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи