Міжнародна он-лайн зустріч з питань співробітництва з Вірменією

21 травня 2020 року відбулася міжнародна он-лайн зустріч на платформі Google Meet колективу навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП та працівників Державного університету імені В.Я. Брюсова (Вірменія, Єреван).

Ініціатором спілкування та модератором зустрічі був директор ННІОЗ, д.м.н., професор Ігор Григус. З нашої сторони на зустрічі були присутні працівники інституту, з вірменської – завідувач відділу зовнішніх зв’язків та міжнародного співробітництва Христина Цатурян, декан факультету соціальних наук і сервісу Цолак Акопян, завідувач кафедри фізичної культури і цивільної оборони, к.п.н., доцент Ернест Аванесов та інші працівники.

Професор Ігор Григус привітав вірменських колег з 85 річницею з дня заснування їхнього університету, повідомив про сьогоднішнє свято вишиванок в Україні, висловив надію на плідну співпрацю в майбутньому. Потім він презентував НУВГП, керівництво університету, структуру, сфери діяльності. Детальніше зупинився на презентації ННІОЗ: історії, структурі, спеціальностях, працівниках, досягненнях, планах.

Завідувач відділу зовнішніх зв’язків та міжнародного співробітництва Христина Цатурян розповіла про Державний університет імені В.Я. Брюсова. Завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП, д.фіз.вих., професор Наталія Нестерчук презентувала діяльність реабілітаційного центру ННІОЗ. Завідувач кафедри фізичної культури і цивільної оборони, к.п.н., доцент Ернест Аванесов презентував діяльність своєї кафедри.

Наприкінці обмінялися планами на майбутнє, визначили перспективи в науковій та грантовій діяльності, обмінами майстер-класами, висловили впевненість у спільній творчій співпраці.

ННІОЗ