ШЛЯХИ РОЗШИРЕННЯ ЗНАНЬ І ВМІНЬ СТУДЕНТІВ, ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ДО СУЧАСНИХ ВИМОГ РИНКУ ПРАЦІ

Міжнародний он-лайн науковий семінар (Україна- Польща) «ШЛЯХИ РОЗШИРЕННЯ ЗНАНЬ І ВМІНЬ СТУДЕНТІВ, ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ ДО СУЧАСНИХ ВИМОГ РИНКУ ПРАЦІ».

Карантин не перешкода щоби розвиватися, діяти, вдосконалюватися і набувати досвід!

14 травня відбувся Міжнародний он-лайн науковий семінар «Шляхи розширення знань і вмінь студентів, підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців до сучасних вимог ринку праці». Організатором якого був ННІОЗ. Партнер семінару: Академія фізичного виховання та спорту ім. Єджея Снядецкего в Ґданську. Модераторами семінару були: д.м.н., проф. Ігор Михайлович Григус та  д.п.н., запрошений проф. Даріуш Скальскі.

В он-лайн семінарі взяло участь більше 80 учасників  та слухачів, зокрема і студенти ННІОЗ.

Науковий захід відкрив директор ННІОЗ д.м.н., професор Григус Ігор Михайлович, який  наголосив  на важливості широкого публічного обговорення,  співставлення думок,  напрацювання пропозицій та рекомендацій щодо  питання   підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців і  презентував Навчально-науковий інститут охорони здоров’я.

До участі в конференції зголосилися  науковці і викладачі установ:

Національний університет водного господарства та природокористування, Навчально-науковий інститут охорони здоров’я;

Академія фізичного виховання та спорту ім. Єджея Снядецкего в Ґданську (Польща);

Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, м. Умань (Україна);

Запорізький національний університет, кафедра фізичної терапії та ерготерапії;

Військово-морська академія ім. Героїв Вестерплятте в Гдині, факультет командування та морських операцій;

Запорізький національний університет, кафедра медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту;

Львівський державний університет фізичної культури, факультет фізичної культури і спорту;

Початкова школа № 1 ім. Яна Павла ІІ у Скаршевах;

Комплекс державних шкіл ім. Миколая Коперника в Скаршевах;

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, кафедра теорії і методики фізичної культури;

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

З вітальним словом до учасників  конференції звернувся Ректор Університету, д.с/г.н.,  професор Мошинський Віктор Степанович. Він підкреслив, що «сьогоднішня зустріч науковців є відповіддю на фундаментальні запити суспільства та розуміння необхідності підготовки фахівців  на виклики, які стоять перед університетом, як  освітньою та науковою   установою» та презентував НУВГП.

З вітальним словом і словами вдячності  за можливість прийняти участь в он-лайн науковому семінарі виступив dr hab., prof. wizytujący Dariusz Skalski, та презентував Академію фізичного виховання та спорту ім. Єджея Снядецкего в Ґданську, Факультет фізичної культури, кафедра спорту, відділення водного спорту.

Завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, д.фіз.вих., професор Нестерчук Наталія Євгенівна підкреслила доцільність міжнародної співпраці  між університетами  в контексті євроінтеграції, отримання досвіду та створення спільних проектів, виступила з презентацією на тему «Унікальність реабілітаційного центру ННІОЗ».

Науковий семінар завершився обговореннями доповідей та дискусіями. Всі учасники одностайно висловили побажання подальшого проведення таких онлайн зустрічей науковців.

ННІОЗ