ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В НУВГП НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської державної адміністрації «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції СОVID-19)» та на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020р. наш університет з 12 березня до 3 квітня ввів обмежувальні заходи, щоб запобігти захворюванням, викликаних коронавірусом. Відповідний наказ  ректора університету у прикріпленому файлі.

На період карантину в приміщеннях університету не будуть проводитись заняття для студентів, а також буде призупинено проведення масових заходів. Тимчасово не будуть направляти за кордон викладачів та студентів, і приймати іноземців. Ці обмеження будуть діяти до окремого розпорядження ректора.

Відповідно до наказу ректора всі форми навчання в університеті для всіх здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення, підготовчого відділення для іноземних громадян переводяться  на дистанційне навчання з використанням корпоративних сервісів Google for education, Moodle, ПС «Деканат». Це означає, що  під час карантину викладачі будуть проводити навчальні заняття за графіком навчального процесу 2019-2020 н.р. та розкладом занять в on-line режимі. Акцентуємо увагу викладачів на виконанні інших видів робіт: методичної, наукової та організаційної.

Кожен викладач засобами корпоративної пошти повинен налагодити зв'язок зі здобувачами вищої освіти; зобов’язаний створити курси та запросити здобувача для відвідування віртуальних лекцій, практичних та лабораторних занять, які можна виконати без спеціальних приладів на комп’ютері. Викладачі зобов’язані переглянути план черговості практичних та лабораторних занять і запропонувати виконувати ці види занять в віртуальних кабінетах, якщо вони не потребують використання спеціального лабораторного обладнання. В іншому випадку заняття будуть відпрацьовуватися здобувачами після нормалізації епідеміологічної ситуації в відповідному порядку та згідно з додатковим графіком.

Інформаційно-обчислювальним центром університету розроблено детальну інструкцію для викладача і студента щодо створення кабінету викладача в Moodlе, авторизації, реєстрації, виконання лабораторних робіт, проходження тестування і т. ін.

Консультації та навчальні завдання під час карантину здобувачі можуть також отримати на сайтах/форумах груп, електронною поштою від викладачів.

Заохочується спілкування в соціальних мережах.

Детальну інструкцію від Інформаційно-обчислювального центру можна переглянути на You Tube за посиланням https://youtu.be/m9TeTqGYl3k:

Слідкуйте за новинами та оголошеннями на сайті НУВГП протягом всього терміну карантину.

З додатковими питаннями звертатися за адресою http://help.nuwm.edu.ua/ в категорії «Карантин».

Наказ НУВГП