Футбол. «Водник» НУВГП у фіналі Зимової першості м. Рівне «Меморіал ім. В. Шморгуна»

10 команд в цьому році взяли участь у Зимовій першості Рівного з футболу пам’яті Володимира Шморгуна. Змагання проходять на запасному полі стадіону «Авангарді».

У груповому турнірі команда нашого університету «Водник» НУВГП зайняла 5 місце і вийшла до ¼ фіналу, де зустрілась з командою «Енергія». Основний час гри завершився у нічию (1:1). У серії післяматчевих пенальті наші студенти святкували перемогу з рахунком 8:7, та потрапили до півфіналу змагань.

Наступним суперником була досить сильна команда «Агровест». Нашим студентам вдалося здобути важливу перемогу з мінімальним рахунком 1:0. Баранов Дмитро став автором переможного голу, який вивів нашу команду до фіналу.

Фінальна гра Зимової першості м. Рівне відбудеться 29 лютого об 11.30 на запасному полі стадіону «Авангарді». Суперник – команда «NP Provide», яка перемогла у другому півфіналі. Запрошуємо прийти і підтримати нашу команду.

Григорович О.С.,
тренер збірної команди НУВГП з футболу