Програма подвійного дипломування триває та розвивається

Уже впродовж 7 років кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету водного господарства та природокористування підтримує плідну співпрацю з факультетом електротехніки та інформатики у Люблінській політехніці. За цей час за програмою подвійного дипломування між нашими навчальними закладами навчання пройшли 24 студенти. По закінченню навчання студенти отримують два дипломи: диплом НУВГП та диплом «Люблінської політехніки» державного зразка. При цьому термін навчання становить 4 семестри: 2 з них в Україні, 2 – в Республіці Польща. Студенти які навчалися за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» в Україні мають можливість навчатися за спеціальністю «Мехатроніка», а студенти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» навчаються за спеціальністю «Електротехніка».

Один із випускників програми подвійного дипломування, Володимир Сілецький, про навчання каже: «Участь у цій програмі має ряд беззаперечних переваг, серед яких можна виділити: досить високий рівень освіти; дипломи європейських університетів затребувані у всьому світі; під час навчання можна вдосконалити свої знання іноземної мови; навчання за кордоном передбачає нові знайомства і появу нових корисних зв’язків; працевлаштуватися можна ще до випуску, а також є перспективи офіційного працевлаштування по спеціальності».

У кінці осені 2019 р. на факультеті електротехніки та інформатики у Люблінській політехніці відбувався черговий захист магістерських робіт наших студентів, які навчалися за програмою подвійного дипломування. Оскільки у Польщі вручення дипломів відбувається не одразу після захисту, то тільки тепер ми можемо привітати студентів з успішним завершенням навчання та отримання дипломів Європейського зразка. Важливо те, що  студент Ничипорчук Олександр, який вперше навчався за програмою подвійного дипломування за спеціальністю «Електротехніка» отримав дипломи НУВГП та Люблінської політехніки. До цього всі наші студенти отримували дипломи за спеціальністю «Мехатроніка».

Ця програма і далі успішно триває.

Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій