Практична підготовка студентів на ТОВ «Епіцентр К»

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в рамках практичної підготовки отримали змогу побачити зсередини роботу  магазину мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

Перед початком практичної підготовки відбулися організаційні збори, під час яких студентам провели інструктаж з техніки безпеки і охорони праці та ознайомили з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Перше знайомство з підприємством для практикантів  провела менеджер з персоналу Олена Миколаївна Демянюк, зокрема розповіла про особливості діяльності компанії загалом, принципи внутрішньої навігації та зонування торгового залу магазину.

Протягом двох тижнів практичні навички майбутньої професії студенти будуть опановувати у таких відділах: «Декор», «Інтерспорт», «Побутова техніка», «Деко», «Сад і город». Ознайомитись з  усіма торгово-технологічними процесами магазину студентам допомагають закріплені за кожним досвідчені наставники.

Програмою навчання передбачено також проведення занять, на яких студенти дізнаються про організацію роботи неторгових відділів магазину.

Колектив кафедри економіки підприємства вдячний керівництву та персоналу підприємства за сприяння та підтримку в організації практичної підготовки студентів та сподівається на подальшу співпрацю.

Кафедра економіки підприємства