СПРИЯЄМО БЕЗПЕЦІ ЖИТТЯ

Рівненській обласній науково-методичній комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань виповнилося 20 років.

Впродовж цих років комісія доклала чимало зусиль до поліпшення планування та організації освітнього процесу з дисциплін „Безпека життєдіяльності” та „Цивільний захист” у закладах освіти Рівненської області.

У співпраці з Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області, Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, Комунальним закладом „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, Управлінням з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою на водних об'єктах комісія сприяла підвищенню рівня обізнаності молодих громадян у широкому колі питань безпеки життя і праці, захисту людей і довкілля від різноманітних небезпек, готовності протидіяти загрозам природного та техногенного походження.

Члени комісії неодмінно входили до складу організаційного комітету Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни „Безпека життєдіяльності”, яка впродовж чотирьох років поспіль проводилася на базі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Національного університету водного господарства та природокористування.

Також за участю комісії у 2019 році в НУВГП було проведено ХVIІ Міжнародну науково-методичну конференцію „Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика”.

Звичайно, керівник і члени кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності НУВГП беруть активну участь в діяльності комісії, і це не лишилося непоміченим: за плідну роботу та на честь 20-річного ювілею комісії завідувач кафедри професор В. Филипчук нагороджений Почесною грамотою Рівненської міської ради, доценти С. Кусковець і О. Шаталов – грамотами Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської ОДА, а доцент Г. Туровська – грамотою Управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Побажаємо Рівненській обласній науково-методичній комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань подальшої плідної роботи, а нашим колегам – достойно представляти університет в її складі і продовжувати сприяти підвищенню безпеки життя.

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності