Університет

Наші студенти на змаганнях з ефективного вирішення спорів

З 4 по 7 лютого у місті Києві відбулася унікальна подія   перші в Україні Студентські змагання з ефективного вирішення спорів 2020 за підтримки Національна асоціація медіаторів України та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Команда Національного університету водного господарства та природокористування  була обрана з поміж 44 команд й увійшла у шістнадцятку команд-учасників змагань з усіх куточків України!!!
Команду НУВГП представляли студенти 3 курсу спеціальності «Право» Іванна Віннічук, Світлана Лівчук та Андрій Лесько, тренер команди доцент кафедри конституційного права та галузевих дисциплін, адвокат, медіатор Тетяна Водоп’ян. У підготовці до змагань  допомагала Юридична клініка навчально-наукового інституту права.
До участі в процесі були залучені 50 найкращих фахівців, які виконували ролі медіаторів та суддів. Всі учасники змагань показали високий рівень переговорних  навичок із застосуванням технік медіації. Нагадаємо, що медіація це спосіб вирішення конфліктів за участю нейтрального посередника медіатора. Процес медіації конфіденційний, добровільний, гнучкий, дозволяє врахувати інтереси всіх сторін, які й ухвалюють рішення щодо спору.
Попри те, що ми не потрапили до числа фіналістів, отримали надзвичайне задоволення та користь від процесу, схвальні мотивуючи відгуки від суддів та медіаторів!!! Найголовніше, під час змагань всі учасники отримали унікальний досвід, приємні враження, нові знайомства та позитив. Рівень змагань мотивує ще краще готуватися до наступних!

Повертаємось в alma mater наснажені та мотивовані!
Дякуємо організаторам та ідейним натхненникам змагань та сподіваємося зустрітися наступного року!!!
Трансляцію фіналу можна побачити тут

Більше про змагання за посиланням.

Медіації в Україні бути!!!

Тетяна Водоп’ян,
кафедра конституційного права та галузевих дисциплін