Практична підготовка студентів на ПрАТ «Рівнеобленерго»

Під час практичної підготовки до курсового проектування з дисципліни «Метрологія, технологічні вимірювання та прилади» студенти другого курсу спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» відвідали ПрАТ «Рівнеобленерго», де ознайомились із роботою обласної та міської диспетчерських служб, служби метрології, служби обліку електричної енергії, зокрема з організацією автоматичного збору даних з лічильників при функціонуванні автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії, і департаменту інформаційних технологій та телекомунікацій.

Загалом, дана зустріч надала студентам нові теоретичні та практичні знання і підвищила професійну орієнтованість молодих здобувачів освіти, а також зміцнила партнерські зв’язки між кафедрою автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій і ПрАТ «Рівнеобленерго».

Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій