Різдвяна зустріч у НУВГП

Бог предвічний народився, прийшов Він із небес,
Щоб спасти люд свій весь і утішився.

Вже котрий рік поспіль Національний університет водного господарства та природокористування святкує Різдвяні свята у широкому колі друзів – представників міста, бізнесу, працівників університету, викладачів, студентів та випускників. Цьогоріч до нас завітали Василь Вавуліч, директор компанії «Смакота»; Вадим та Аліса Цимбалюки, керівники «Чорної  королеви»; Мар’ян Года, директор пивзаводу «Рівень»; Володимир Петрів, директор Рівненського обласного драматичного театру; Надія Гладкевич, директор групи компаній «РЕНОМЕ»; Орхан Черкез, заступник голови районної адміністрації Аташехір провінції Стамбул (Туреччина), Новрузов Айдин Новруз огли, директор ТОВ «NOVRUZ-AZ» (Азербайджан).

Розпочав вечір традиційний вертеп від Театру особливих акторів «Намисто».

Із вітальним словом від гостей до присутніх звернулися Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль та міський голова Рівного Володимир Хомко.

Після чарівного дійства ректор Віктор Мошинський звернувся з привітанням та вручив Відзнаки за найвищі показники педагогічної активності Миколі Клименку,  професору та завідувачу кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, ННІАЗ; Олександру Грицині, доценту кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки, ННІБА; Олегу Пінчуку, доценту кафедри гідроінформатики, ННІВГП; Аллі Кучеровій, старшому викладачу кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства, ННІАЗ.

Відзнаку ректора за самовіддану працю та служіння університету отримав Валерій Сорока, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи.

Відзнаку ректора серед студентів отримала Ксенія Косюк, студентка спеціальності «Архітектура та містобудування», ННІБА, за розвиток культурного проекту «Година в Метро».

Після вітального слова від секретаря Рівненської єпархії Української Православної Церкви та нашого випускника Сергія Лучаніна перші колядки виконав Архієрейський хор «Знамення» під керівництвом Володимира та Наталії Іваників.

Колядував і чоловічий квартет Національного університету водного господарства та природокористування.

Вперше до нас завітав отець Іван Терентьєв із Прокатедрального собору Святого Миколая Чудотворця Української Греко-Католицької Церкви.

Вікарій Римо-католицької парафії Святих Апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя отець Зімовіт Коперскі поділився мудрим словом про Боже милосердя та любов. Ансамбль «Фаустина» Римо-католицької парафії Святих Апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя виконали дві колядки, автором яких є керівник Анжеліка Федорова та Юлія Веремчук.

Наприкінці вечора всіх зачарували ліричні колядки молодіжного вокального ансамблю «Віват, музико!» Рівненського міського палацу дітей та молоді під керівництвом Наталії Павлючук.

Закінчився вечір традиційною спільною колядкою «Нова радість» з Театром особливих акторів «Намисто». А пізніше – неформальним спілкуванням під супровід інструментального ансамблю «Con Amore» Міського будинку культури.

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Олена Кравчук,