Третій загально-університетський фотоконкурс

У стінах Національного університету водного господарства та природокористування традиційно відбулася виставка фотографій фіналістів вже Третього загальноуніверситетського фотоконкурсу. Третій рік поспіль ми продовжуємо відкривати нові таланти серед студентів, аспірантів, викладачів, працівників та випускників.

Цьогоріч кількість надісланих фоторобіт збільшилася до 94, з них 48 фотографій від студентів, 20 від викладачів, 19 від працівників, 5 фото від випускників та 2 від аспірантів. Досі серед учасників улюбленим жанром фотографії лишається пейзаж.

Конкурсні роботи були оцінені неупередженим професійним журі – фахівцями та експертами з фотографії, які максимально якісно та різносторонньо оцінили представлені роботи:

• Сергій Бусленко – голова фотоклубу «Час» та голова журі;
  • Сергій Щеглеватих – голова фотоклубу «Гранд»;
  • Олег Нестеренко – видатний фотомитець.

Для представлення на фотовиставці було відібрано 29 робіт фіналістів. Втім, до нагородження подалися лише 3 найкращі, на думку журі, фотознімки:

І місце – «Outbreak», автор – Олександр Сокол, студент спеціальності Комп'ютерні науки, ННІАКОТ;

ІІ місце – «Маленький всесвіт великої планети», автор – Максим Гребенець, студент спеціальності Агрономія, ННІАЗ;

ІІІ місце – «Жага до перемоги», автор – Олена Кравчук, провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю.

Нагороду від ректора «На власний погляд» отримала фотографія «Відірватись від землі…» Ольги Нагорної, доцента кафедри здоров'я людини, ННІОЗ. Автором нагороди ректора, кованого фотоапарату, є рівненський талановитий коваль Роман Велігурський.

Усі фіналісти отримали дипломи, а переможці – брендовані подарунки.

Звісно ж, традиційно наші проректори також обрали своїх фаворитів. Для Олега Лагоднюка найкращим знімком стало «Таїнство хрещення» Олени Анісімової, фотографа відділу зв’язків з громадськістю, Валерію Сороці припав до душі перспективний «The Way To Success» Романа Корсюка, студента спеціальності Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, ННІВГП, Наталія Савіна відзначила насичене барвами фото «Generation A» Дмитра Нікитенка, начальника відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань та динамічну роботу «Жага до перемоги» Олени Кравчук.

Бажаємо всім учасникам натхнення, незвичних ракурсів та прекрасних знімків, а організатори вже готуються дивувати Четвертим загальноуніверситетським фотоконкурсом. Чекаємо на ще більше талановитих учасників, технічних та мистецьких фоторобіт.

Більше фото у

Олена Кравчук,