Підсумки огляду-конкурсу гуртожитків

Традиційно, понад десять років, на Рівненщині проводиться обласний огляд-конкурс на кращий  гуртожиток. Під час конкурсу комісія управління освіти і науки РОДА оцінює загальні умови проживання студентів,  стан збереження майна, забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов, а також організацію самопідготовки і дозвілля, формування здорового способу життя студентської молоді.

Так, цього року, як і минулого, участь в   огляді-конкурсі взяли 24 гуртожитки закладів вищої освіти  та 19 гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів.

За підсумками ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток серед ЗВО гуртожиток № 3 НУВГП здобув ІІ місце (завідувач гуртожитку  – Черній С.І.). Серед гуртожитків коледжів гуртожиток № 2 Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП також посів ІІ місце.

Переможців нагороджено Почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, кубками та цінними подарунками.

P.S. Як розповіла Ольга Швець, директор студмістечка, адміністрація та колективи гуртожитків роблять усе можливе, аби створити комфортні  та затишні умови проживання для студентів. Зокрема, проводиться капітальний і поточний ремонт, у тому числі кухонних приміщень, місць загального користування та  санітарно-технічних приміщень, оновлюється твердий і м’який інвентар, сантехнічне обладнання, побутова техніка. В гуртожитках є кімнати відпочинку, побутові та спортивні, приміщення для занять. А ще,  аби залучити й студентів до цього процесу, проводяться огляди-конкурси на кращу кімнату гуртожитку.

Наталія Пархомчук,
 відділ зв’язків із громадськістю