З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги! Дорогі студенти!

Щиро вітаю Вас із Новим 2020 роком! У році що минає, ми з вами спільно зробили, мабуть, найбільше справ, ніж за усі попередні. Ми здружилися, об’єдналися та разом затвердили свої погляди на майбутнє університету. Тепер ми чітко знаємо нашу місію, візію та стратегію розвитку. Цього року ми реалізували безліч нових проектів, покращили позиції в усіх рейтингах, збільшили набір студентів, підписали багато угод і знайшли масу нових друзів та партнерів.

Я не маю жодних сумнівів у тому, що наступного року ми спільно продовжимо розвивати наш заклад, адже Національний університет водного господарства та природокористування – це не стіни, не столи, не аудиторії, а люди: студенти та викладачі, менеджери та робітники та навіть абітурієнти, котрі хочуть до нас вступати.

Бажаю в 2020 році усім нам миру, душевного спокою, злагоди та достатку, тепла та кохання, здоров’я та натхнення. Будьте щасливі!

ректор
Віктор Мошинський