Студентки спеціальності «Туризм» на конкурсі «Майбутнє туристичної галузі України»

Шостого грудня на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал осіннього студентського стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі України», генеральним спонсором якого є Національний туристичний оператор «Travel Professional Group». Варто зазначити, що це був 10-й, ювілейний конкурс.

У даному конкурсі Національний університет водного господарства та природокористування представляли студентки спеціальності «Туризм» Юлія Тишковець і Ольга Шпортун. Разом із ними до фіналу увійшли студенти з різних міст України: Києва, Львова, Харкова, Вінниці, Житомира, Кривого Рогу, Дніпра та Тернополя.

Найбільш хвилюючим моментом був захист своїх робіт та питання і коментарі від журі конкурсу, які були дуже важливі для студентів. Не менш хвилюючим було очікування результатів та оголошення переможців. Виступи учасників були настільки цікавими і різноманітними, що кожен з них заслуговував на перемогу. Час фіналу промайнув непомітно тому, що був насичений приємним спілкуванням та цікавими доповідями. Конкурс «Майбутнє туристичної галузі України» став чудовим досвідом для студентів.

Необхідно зазначити, що подібні конкурси дають можливість випробувати свої сили, подолати страх перед публічним виступом та допомагають рухатись уперед.

Варто також додати, що студенти спеціальності «Туризм» рідного НУВГП уже втретє беруть участь у конкурсі від «TPG». Конкурсні роботи фіналісток цьогорічного конкурсу були підготовлені під керівництвом викладачок кафедри туризму та готельно-ресторанної справи доцента Громаченко К. Ю. та старшого викладача Яковишиної М. С.

Юлія Тишковець,
студентка третього курсу